O nás

Sme tu pre V├ís u┼ż viac ako 25 rokov

Umeleck├í agent├║ra Corona-Golf bola zalo┼żen├í v┬ároku┬á1990┬ápo ukon─Źen├ş profesion├ílnej umeleckej kari├ęry profesion├ílnych k├║zeln├şkov ÔÇô s umeleck├Żmi menami DUO CORONA a DUO GOLF, ktor├ş nieko─żko desiatok rokov ve─żmi ├║spe┼íne ├║─Źinkovali v r├┤znych varietn├Żch, z├íbavn├Żch a revu├ílnych programoch v Eur├│pe.
Od niekdaj┼í├şch umeleck├Żch mien vznikol n├ízov agent├║ry ÔÇô CORONA ÔÇô GOLF, umeleck├í agent├║ra. Svoje bohat├ę sk├║senosti so svoj├şm niekdaj┼í├şm ├║─Źinkovan├şm z├║ro─Źuj├║ zakladatelia agent├║ry pri tvorbe r├┤znych programov pre jednotliv├Żch odberate─żov doma a┬áv zahrani─Ź├ş. Ponuka a v├Żber umelcov v CORONA-GOLF umeleckej agent├║re je ve─żk├Ż. Registruje a sprostredkov├íva viac ako 1.000 umelcov v r├┤znych oblastiach z├íbavy zo┬áSlovenska, ─îiech a┬áEur├│pskej ├║nie a┬át├şto umelci ├║─Źinkuj├║ na r├┤znych spolo─Źensk├Żch akci├ích, kde je potrebn├í dobr├í a kvalitn├í z├íbava. CORONA-GOLF umeleck├í agent├║ra sprostredkov├íva umelcov nielen na dom├ícom trhu, v┬á─îech├ích, ale aj v┬á─Ćal┼í├şch krajin├ích Eur├│pskej ├║nie.

T├Żm, ┼że CORONA-GOLF umeleck├í agent├║ra m├í tak rozsiahlu datab├ízu umelcov, ve─żk├ę sk├║senosti pri vytv├íran├ş programov, dok├í┼że svojou ponukou a slu┼żbami uspokoji┼ą aj najn├íro─Źnej┼í├şch klientov, a to nielen doma, ale aj v EU.
CORONA-GOLF umeleck├í agent├║ra je zakladaj├║cim ─Źlenom ├Ünie slovensk├Żch umeleck├Żch agent├║r a umelcov ─Źinn├Żch v z├íbavnom ┼ż├ínri.


Duo Golf


Duo Corona


Duo Golf

Ke─Ć si pozriete ponuku CORONA ÔÇô GOLF agent├║ry presved─Ź├şte sa o┬átom, ┼że v├Żber jednotliv├Żch umelcov a┬áumeleck├Żch ┼ż├ínrov je ve─żk├Ż. V┬ána┼íej ponuke n├íjdete umelcov slovensk├Żch, ─Źesk├Żch, ale aj zahrani─Źn├Żch. Taktie┼ż n├íjdete umelcov ÔÇ×ve─żk├ŻchÔÇť mien, ale aj tak├Żch umelcov, ktor├ş s├║ s├şce ÔÇ×zatia─żÔÇť menej zn├ími, ale svoj├şm umeleck├Żm v├Żkonom ─Źasto zatienia aj niektor├ę najv├Ą─Ź┼íie men├í umelcov z┬áoblasti z├íbavy.

CORONA-GOLF umeleck├í agent├║ra je toho n├ízoru, ┼że je potrebn├ę, aby sa jednotliv├ę podujatia vyhli programov├ęmu stereotypu skladby programov len z ÔÇ×ve─żk├ŻchÔÇť mien umelcov, ktor├Żch nie je na Slovensku ve─ża, ale aby sa na r├┤znych podujatiach za─Źali objavova┼ą aj tak├ş umelci, ktor├ş s├║ ve─żmi kvalitn├ş, av┼íak zatia─ż menej zn├ími a bez ÔÇ×ve─żk├ŻchÔÇť mien.

Ka┼żd├í spolo─Źensk├í akcia m├í in├Ż charakter, a preto aj vo─żba jednotliv├Żch ├║─Źinkuj├║cich mus├ş by┼ą tak├í, aby div├íka zaujala nielen obsahovo, vizu├ílne, ale aj skladbou jednotliv├Żch ├║─Źinkuj├║cich. Na vytvorenie nezabudnute─żnej atmosf├ęry a dobrej z├íbavy na spolo─Źenskej akcii, je potrebn├ę ma┼ą dostato─Źn├ę mno┼żstvo kvalitn├Żch umelcov z r├┤znych ┼ż├ínrov z├íbavy, aby sa dal vytvori┼ą kvalitn├Ż program.

CORONA┬á -┬á GOLF umeleck├í agent├║ra, ktor├í bola zalo┼żen├í v roku 1990,┬á m├í zna─Źn├Ż v├Żber umelcov od region├ílnych a┼ż po ┼ípi─Źkov├Żch, dom├ícich a┬ázahrani─Źn├Żch umelcov z r├┤znych oblast├ş z├íbavy. Rozsiahlou datab├ízu umelcov, ktor├í v┬ás├║─Źastnosti obsahuje viac ako 1.000 mien a ve─żk├Żmi sk├║senos┼ąami pri vytv├íran├ş programov, dok├í┼że svojou ponukou a slu┼żbami uspokoji┼ą aj najn├íro─Źnej┼í├şch klientov. O tejto skuto─Źnosti sa od roku 1990, od kedy je na trhu z├íbavy, u┼ż presved─Źilo mno┼żstvo klientov, ktor├ş sa stali st├ílymi┬á klientami agent├║ry a pre niektor├Żch z nich exkluz├şvne zabezpe─Źuje v┼íetky ich spolo─Źensk├ę podujatia.

Zvl├í┼í┼ą by sme chceli da┼ą do pozornosti, ┼że CORONA – GOLF umeleck├í agent├║ra je od svojho zalo┼żenia v roku 1990 ├║zko ┼ípecializovan├í a nezaober├í sa ┼żiadnou inou ─Źinnos┼ąou, ktor├í by nebola v s├║lade s┬ápr├ícou s┬áumelcami,┬ávytv├íran├şm, organizovan├şm a┬ákomplexnos┼ąou umeleck├Żch programov.

CORONA ÔÇô GOLF umeleck├í agent├║ra V├ím garantuje profesionalitu, sol├şdnos┼ą a┬ákomplexnos┼ą svojich slu┼żieb. ┬á ┬á ┬á┬á

Te┼í├şme sa na spolupr├ícu s Vami.

Hist├│ria

CORONA ÔÇô GOLF umeleck├í agent├║ra, bola zalo┼żen├í v roku 1990. M├íme zna─Źn├Ż v├Żber umelcov z r├┤znych oblast├ş z├íbavy. Rozsiahlou datab├ízu umelcov, ktor├í v s├║─Źastnosti obsahuje viac ako 1.000 mien a ve─żk├Żmi sk├║senos┼ąami pri vytv├íran├ş programov, dok├í┼że svojou ponukou a slu┼żbami uspokoji┼ą aj najn├íro─Źnej┼í├şch klientov. O tejto skuto─Źnosti sa od roku 1990, od kedy je na trhu z├íbavy, u┼ż presved─Źilo ve─żk├ę mno┼żstvo klientov, ktor├ş sa stali st├ílymi klientmi agent├║ry a pre mnoh├Żch z nich exkluz├şvne zabezpe─Źuje v┼íetky ich spolo─Źensk├ę podujatia.

Od zalo┼żenia agent├║ry neust├íle kooperujeme aj so zahrani─Źn├Żmi umeleck├Żmi agent├║rami. Z├şskali sme ich d├┤veru a postupne aj exkluz├şvne zast├║penia nielen zahrani─Źn├Żch agent├║r ale aj umelcov.

V na┼íom rozsiahlom portf├│liu, ktor├ę obsahuje viac ako 1,000 dom├ícich a zahrani─Źn├Żch umelcov s├║ spev├íci, spev├í─Źky, moder├ítori, moder├ítorky, muzikanti, orchestre, k├║zeln├şci, iluzionisti, imit├ítori, herci, s├│lov├ş tane─Źn├şci, tane─Źn├ę skupiny, tane─Źnice, ─żudov├ę hudby, ─żudov├ş rozpr├íva─Źi, zab├íva─Źi, fak├şri, bublin├íri, karikaturisti, revivaly, oh┼łov├ę show, vari├ętny umelci, cirkusy, cirkusov├ş umelci, sil├íci, ┼żongl├ęri, folkl├│rne skupiny, m├│dne prehliadky, hostesky, z├íbavn├ę programy, divadl├í, r├┤zne atrakcie, sveteln├í a zvukov├í technika, p├│dia, stany, pr├şstre┼íky …

© Copyright - CORONA-GOLF - wewewe.sk Full Service Advertising Agency » Na str├ínke s├║ pou┼żit├ę obrazov├ę a textov├ę materi├íly jednotliv├Żch umelcov, arch├şv agent├║ry a obrazov├Ż materi├íl z YouTube. V┼íetky pr├íva agent├║ry a vlastn├şkov autorsk├Żch pr├ív s├║ vyhraden├ę.