─îerven├í ─Źiapo─Źka a in├ę

  • Krajina:
    Slovensko

Preverenie dostupnosti:

+421 905 61 53 56
+421 911 61 53 56
+421 910 61 53 56

ČERVENÁ ČIAPOČKA
Vesel├í rozpr├ívka o strastiplnej ceste ─îervenej ─Źiapo─Źky za chorou babi─Źkou. Vtipne interpretovan├í striedan├şm sa dvoch hercov a b├íbok so ┼żivou hudbou a pesni─Źkami. Notoricky zn├ímy pr├şbeh, ktor├Ż poznaj├║ deti po celom svete posunut├Ż do s├║─Źasn├ęho upon├íh─żan├ęho a pretechnizovan├ęho sveta.

O 3 GROŠOCH
Tradi─Źn├Ż rozpr├ívkov├Ż pr├şbeh spracovan├Ż netradi─Źn├Żm sp├┤sobom, podan├Ż ┼żiv├Żmi i ne┼żiv├Żmi hercami (dve metrov├ę b├íbky radcov). Slovom, hudbou i vtipn├Żmi replikami sa k V├ím dostane pr├şbeh o tradi─Źn├Żm hodnot├ích, sile a d├┤vtipe sedliackeho rozumu.

O HLÚPOM JANOVI
Bol raz jeden hlúpy Jano, namiesto nie vravel áno.
Miesto ├íno zasa nie, mali s n├şm len tr├ípenie…
Popleten├Ż pr├şbeh o tom, ako l├íska a dobro zv├ş┼ąaz├ş nad hl├║pos┼ąou. ─îinohern├í vesel├í rozpr├ívka na ─żudov├Ż mot├şv prezrad├ş, ┼że aj hlup├ík m├┤┼że ma┼ą ┼í┼ąastie.

Related Entries
© Copyright - CORONA-GOLF - wewewe.sk Full Service Advertising Agency » Na str├ínke s├║ pou┼żit├ę obrazov├ę a textov├ę materi├íly jednotliv├Żch umelcov, arch├şv agent├║ry a obrazov├Ż materi├íl z YouTube. V┼íetky pr├íva agent├║ry a vlastn├şkov autorsk├Żch pr├ív s├║ vyhraden├ę.