Cig├ínsky Ohe┼ł

  • Krajina:
    Slovakia

Preverenie dostupnosti:

+421 905 61 53 56
+421 911 61 53 56
+421 910 61 53 56

Ojedinel├Ż projekt vznikol v roku 2006. Nahr├ívanie rovnomenn├ęho CD si vy┼żadovalo roz┼í├şrenie p├┤vodne ┼ítvor─Źlennej hudby o ─Ćal┼í├şch sedem ─Źlenov a viacer├Żch spev├íkov ÔÇô s├│listov. Tieto zmeny s├║viseli s pointou spom├şnan├ęho projektu: drav├║, ┼żiveln├║, tzv. autentick├║ r├│msku hudbu a doposia─ż nezn├ímy r├│msky hudobn├Ż materi├íl pretransformova┼ą do ┼ítylizovanej, autorsky upravenej podoby. A to bez toho aby hudba stratila p├┤vodn├ę atrib├║ty typick├ę pre r├│msku hudbu a piesne. Ba pr├íve naopak, pozdvihla t├║to hudbu na kvalitat├şvne vy┼í┼íiu ├║rove┼ł. Re┼ípektuj├║c aj tie najjemnej┼íie nuansy vytvorili hudobn├Ż materi├íl pre zlomov├ę CD v hist├│rii Gypsymusic Alexandra Da┼íka. Na koncertoch s programoch Cig├ínsky ohe┼ä ako hostia doteraz ├║─Źinkovali: Ida Kelarov├í, Sisa Sklovsk├í, Richard Rikkon, ale aj in├ş s├│listi.

Projekt Cig├ínsky ohe┼ł nadob├║da v s├║─Źasnosti medzin├írodn├Ż rozmer. Popri doteraj┼íej spolupr├íci s dom├ícimi umelcami, prich├ídza aj medzin├írodn├í, obohaten├í o ─Źlenov hudobno-tane─Źn├ęho r├│mskeho divadla Romen z Moskvy.

Related Entries
© Copyright - CORONA-GOLF - wewewe.sk Full Service Advertising Agency » Na str├ínke s├║ pou┼żit├ę obrazov├ę a textov├ę materi├íly jednotliv├Żch umelcov, arch├şv agent├║ry a obrazov├Ż materi├íl z YouTube. V┼íetky pr├íva agent├║ry a vlastn├şkov autorsk├Żch pr├ív s├║ vyhraden├ę.