Dáša Libiaková spieva Hanu Hegerovú

  • Krajina:
    Slovensko

Preverenie dostupnosti:

+421 905 61 53 56
+421 911 61 53 56
+421 910 61 53 56

Ojedinel├Ż projekt spev├í─Źky, ktor├í sa posledn├ę roky venovala predov┼íetk├Żm svojej ve─żkej l├íske ÔÇô swingu. ├Ü─Źinkovala doma i┬áv┬ázahrani─Ź├ş s┬ápopredn├Żmi slovensk├Żmi jazzmanmi na festivaloch , koncertoch ─Źi in├Żch kult├║rno- spolo─Źensk├Żch podujatiach. Viac ako desa┼ą rokov ┬áspolupracovala so skupinou Nothing but swing trio, s ktorou vydala tri cd albumy a s hudbou precestovala takmer cely svet .

Tento kr├ít sa zamerala na piesne z┬áreperto├íru Hany Hegerovej. Reperto├ír je zostaven├Ż zo zn├ímych skladieb ako s├║┬á Mapa l├ísky, ┼Żila som spr├ívne, ─îere┼íne, Svatebn├ş p├şse┼ł a in├ę… Spolu s D├ímskym komorn├Żm triom vytv├íraj├║ vynikaj├║cu atmosf├ęru, ktor├í pripom├şna nezabudnute─żn├║ Hanu Hegerov├║.

Koncert trvá cca.60min.

Related Entries
© Copyright - CORONA-GOLF - wewewe.sk Full Service Advertising Agency » Na str├ínke s├║ pou┼żit├ę obrazov├ę a textov├ę materi├íly jednotliv├Żch umelcov, arch├şv agent├║ry a obrazov├Ż materi├íl z YouTube. V┼íetky pr├íva agent├║ry a vlastn├şkov autorsk├Żch pr├ív s├║ vyhraden├ę.