Kabaret Jemu len r├║┼ż

  • Krajina:
    Slovakia

Preverenie dostupnosti:

+421 905 61 53 56
+421 911 61 53 56
+421 910 61 53 56

V hodinovom programe sa predstavia slovensk├ş aj zahrani─Źn├ş umelci: Jana B├║torov├í, Silvia Donov├í, James Evans, Andrea Gabri┼íov├í, Henrieta Hor├íkov├í, Martina Jelenov├í, a Tom├í┼í Palonder.
R├ę┼żie a prekladu textov broadwaysk├Żch skladieb z muzik├ílov Moulin Rouge, Singing In The Rain, Chicago, Sweet Charity, Phantom Of The Opera at─Ć… sa ujala Martina Jelenov├í.
N├ídhern├ę choreografie vytvorila sk├║sen├í choreografka a tane─Źn├ş─Źka Slovensk├ęho divadla tanca Silvia Bel├íkov├í. P├┤sobiv├║ videoprojekciu, ktor├í tvor├ş sc├ęnografiu hry m├í na starosti Jakub ┼áteinecker. T├íto SHOW prin├í┼ía okrem z├íbavy aj siln├ę emot├şvne momenty, otv├íra du┼íu hercov a spev├íkov, ktor├ş sa vyzn├ívaj├║ zo svojich pocitov a ─Źastokr├ít zostavaj├║ na javisku nah├ş. N├íjdete v nej aj jemn├Ż v├Żsmech slovensk├ęho showbiznisu, ako aj kritiku lacnej komercie. Je mo┼żn├ę objedna┼ą ucelen├Ż hodinov├Ż program, ako aj jednotliv├ę kabaretn├ę ─Ź├şsla v slovenskom, alebo anglickom jazyku.
Vhodn├í aj pre stredn├ę ┼íkoly a vy┼í┼íie ro─Źn├şky z├íkladn├Żch ┼ík├┤l.

Related Entries
© Copyright - CORONA-GOLF - wewewe.sk Full Service Advertising Agency » Na str├ínke s├║ pou┼żit├ę obrazov├ę a textov├ę materi├íly jednotliv├Żch umelcov, arch├şv agent├║ry a obrazov├Ż materi├íl z YouTube. V┼íetky pr├íva agent├║ry a vlastn├şkov autorsk├Żch pr├ív s├║ vyhraden├ę.