LADY COLORS

  • Krajina:
    Slovensko

Preverenie dostupnosti:

+421 905 61 53 56
+421 911 61 53 56
+421 910 61 53 56

Tri zn├íme spev├í─Źky z popredn├Żch slovensk├Żch muzik├ílov, filmov, divadiel a telev├şznych projektov, tvoria spev├ícku skupinu vhodn├║ na r├┤zne druhy eventov, spolo─Źensk├Żch akci├ş, galaprogramov, kult├║rnych podujat├ş, plesov, m├│dnych prehliadok a sl├ívnost├ş.

Vyst├║penie v trvan├ş do 60 min├║t je skvelou vo─żbou na ak├║ko─żvek spolo─Źensk├║ udalos┼ą. Origin├ílne aran┼żm├íny najzn├ímej┼í├şch svetov├Żch hitov v modernom preveden├ş, tri fantastick├ę hlasy, ┼ít├Żlov├Ż styling a charizma spev├í─Źok s├║ z├írukou nezabudnute─żn├ęho umeleck├ęho z├í┼żitku a z├írove┼ł z├íbavy.

LADY COLORS je spev├ícka skupina, ktor├í oh├║ri spevom, roztancuje, zabav├ş a z├írove┼ł zanech├í ten najlep┼í├ş dojem u host├ş, ktor├ş vedia oceni┼ą kvalitn├║ umeleck├║ produkciu.

LADY COLORS vedia upravi┼ą piese┼ł priamo┬á na V├í┼í typ akcie, t├ęmaticky vhodn├║, v novom na┼ítudovan├ş a┬áaran┼żm├ínoch.

Related Entries
© Copyright - CORONA-GOLF - wewewe.sk Full Service Advertising Agency » Na str├ínke s├║ pou┼żit├ę obrazov├ę a textov├ę materi├íly jednotliv├Żch umelcov, arch├şv agent├║ry a obrazov├Ż materi├íl z YouTube. V┼íetky pr├íva agent├║ry a vlastn├şkov autorsk├Żch pr├ív s├║ vyhraden├ę.