Nanukov├í ┼íou a in├ę …

Preverenie dostupnosti:

+421 905 61 53 56
+421 911 61 53 56
+421 910 61 53 56

Letn├í milo bl├ízniv├í hudobo-z├íbavn├í ┼íou pre rodiny s d─Ťtmi v┼íetk├Żch vekov├Żch kateg├│ri├ş a pre v┼íetky ma┼íkrtn├ę jaz├Ż─Źky, ktor├ę miluj├║ nanuky a zmrzlinu v├┤bec. V programe , ktor├Ż trv├í 60 min. Nebude ch├Żba┼ą z├íbava, letn├ę nanukov├ę s├║┼ąa┼że, smiech a mnoho odmien za s├║┼ąa┼że / ─Źasopisy, CD, rozpr├ívkov├ę DVD, ┼íiltovky …/, no a predov┼íetk├Żm nanuky a zmrzlina.

Letn├Ż piknik

je ve─żk├í hudobne – z├íbavn├í rodinn├í ┼íou pre dospel├Żch a hlavne deti. Je to koktail z├íbavy, smiechu, pesni─Źiek a s├║┼ąa┼ż├ş. Na p├│diu s├║ umiestnen├ę n├ípojov├ę font├íny z ktor├Żch si deti a aj rodi─Źia po─Źas programu bud├║ ─Źerpa┼ą nielen┬á osvie┼żenie, ale aj s├║┼ąa┼żi┼ą o ceny a r├┤zne dar─Źeky. D─║┼żka programu min. 60 min├║t.

Bonb├│viny

s ve─żk├Żm mno┼żstvom cukr├şkov a k tomu z├íbava v podan├ş Fe┼í├íka P├şna, ktor├Ż v interakt├şvnej z├íbave spolu s de┼ąmi rozpr├║di smiech, tanec, skr├ítka dokonal├║ z├íbavu, kde de┼ąom rozd├í cukr├şky nielen z cukr├şkov├Żch automatov, ale aj s cukr├şkov├Żm da┼ż─Ćom.

Related Entries
© Copyright - CORONA-GOLF - wewewe.sk Full Service Advertising Agency » Na str├ínke s├║ pou┼żit├ę obrazov├ę a textov├ę materi├íly jednotliv├Żch umelcov, arch├şv agent├║ry a obrazov├Ż materi├íl z YouTube. V┼íetky pr├íva agent├║ry a vlastn├şkov autorsk├Żch pr├ív s├║ vyhraden├ę.