Pir├íti – Pir├ítska Odysea

Preverenie dostupnosti:

+421 905 61 53 56
+421 911 61 53 56
+421 910 61 53 56

…pouli─Źn├í fantasie pre deti i dospel├Żch…

Tot├ílna novinka vo svete pouli─Źn├ęho divadla ÔÇô neuverite─żn├í vizu├ílnos┼ą, obrovit├ínske, a┼ż 4-metrov├ę masky a obrovit├ínske netvory, skvel├ę komedi├ílne herectvo so zap├íjan├şm div├íkov do pr├şbehu.

Jedine─Źn├í pouli─Źn├í fantasie pre deti aj dospel├Żch o putovan├ş dvoch ve─Źne stroskotan├Żch pir├ítov na najz├íhadnej┼íie ostrovy sveta, ak├ę svet e┼íte nevidel a zemegu─ża e┼íte nepo─Źula.

Ostrovy 4-metrov├Żch Kyklopov, Chod├║─żov├Żch Minotaurov , b├íjnych obrovit├ínskych Sir├ęn a med├║z, Liliput├ínov i b├íjnych morsk├Żch ve─żhadov sa rozprestrie pred o─Źami detsk├Żch a dospel├Żch div├íkov, ktor├ş bud├║ do strastipln├ęho putovania akt├şvne zap├íjan├ş.

Pir├ítski prvotriedni, pir├ítski ok├║z─żuj├║ci, pir├ítski z├íbavn├ş ÔÇô tak├ş bud├║ Pir├íti aj vo va┼íom meste, na va┼íej akcii, na va┼íom podujat├ş, ─Źi oslav├ích.

Related Entries
© Copyright - CORONA-GOLF - wewewe.sk Full Service Advertising Agency » Na str├ínke s├║ pou┼żit├ę obrazov├ę a textov├ę materi├íly jednotliv├Żch umelcov, arch├şv agent├║ry a obrazov├Ż materi├íl z YouTube. V┼íetky pr├íva agent├║ry a vlastn├şkov autorsk├Żch pr├ív s├║ vyhraden├ę.