Story z Hory

  • Krajina:
    Slovakia

Preverenie dostupnosti:

+421 905 61 53 56
+421 911 61 53 56
+421 910 61 53 56

…alebo necho─Ćte do hory, necho─Ćte do lesa. Les a hora pr├şdu za VamiÔÇŽ

Pr├şbehy pln├ę star├Żch i novodob├Żch lesn├Żch obrov, netvorov a ─żud├ş.

Jedine─Źn├ę eko-divadlo s origin├íl ÔÇ×handmadeÔÇť vyroben├Żmi obrovit├ínskymi megab├íbkami z trieden├ęho odpadu, eko-zvieratkami z lesa, ─Źistu─Źk├Żm vzduchom, pravou chod├║─żovou lesnou stud├ínkou, dvojhlav├Żm ÔÇ×megasuperextra┼ípicaÔÇť spa─żovac├şm drakom.

Ur─Źen├ę pre deti i vyspel├Żch dospel├Żch, vhodn├ę najm├Ą do obchodn├Żch centier, kult├║rnych domov ve─żk├Żch i mal├Żch miest, ul├şc, parkov ─Źi rekrea─Źn├Żch zariaden├ş, v ktor├Żch sa v┼íetko na 60 a viac min├║t zmen├ş na nepoznanie.

Lesn├ş obri a netvory zo Story z hory: prav├í ─Źist├í chod├║─żov├í stud├ínka, tvory z lesa ÔÇô veveri─Źka z kr├ş─Źka, zajac ─Źo m├í na viac, je┼żko s je┼żkom, sova vdova, plastov├Ż Kraken, papierov├Ż LesOObor…a ─Ćal┼íie ne─Źakan├ę pr├şrodn├ę eko-prekvapenia.

Related Entries
© Copyright - CORONA-GOLF - wewewe.sk Full Service Advertising Agency » Na str├ínke s├║ pou┼żit├ę obrazov├ę a textov├ę materi├íly jednotliv├Żch umelcov, arch├şv agent├║ry a obrazov├Ż materi├íl z YouTube. V┼íetky pr├íva agent├║ry a vlastn├şkov autorsk├Żch pr├ív s├║ vyhraden├ę.