Swing Stars

  • Krajina:
    Slovensko

Preverenie dostupnosti:

+421 905 61 53 56
+421 911 61 53 56
+421 910 61 53 56
je z├íbavn├í, spev├ícka a tane─Źn├í show postaven├í na mot├şvoch sl├ívneho kabaretn├ęho, nesk├┤r telev├şzneho form├ítu s p├┤vodn├Żm n├ízvom Rat pack, ktor├Ż vznikol v 50 ÔÇô tych rokoch v americkom Las Vegas. Hlavn├Żmi hviezdami bola toho ─Źasu priam bo┼żsk├í trojica spev├íkov, Frank Sinatra, Sammy Davis Jr. a Dean Martin. Svojsk├í interpret├ícia swingov├Żch hitov,┬á v sprievode atrakt├şvnych tane─Źn├şc, zo┼żala u div├íkov obrovsk├Ż ├║spech a v priebehu nieko─żk├Żch mesiacov sa roz┼í├şrila po celej Amerike. Z├íbavn├ę p├ísmo sa po smrti Franka Sinatru objavuje v podobe r├┤znych spomienkov├Żch show, kde sl├ívnu spev├ícku trojicu stv├ír┼łuj├║ zn├ími umelci po celom svete, ktor├ş s├║ schopn├ş spieva┼ą tento ne─żahk├Ż hudobn├Ż ┼ż├íner.

T├║to noblesn├║ show s n├ízvom Swing Stars prin├í┼ía trojica zn├ímych umelcov zo Slovenska -┬á Berco Balogh, Lazaro a Karol Csino vo svojej interpret├ícii spolu s doprovodom tane─Źn├şc.

D─║┼żka produkcie je 30 min. a┬áSwing Stars je mo┼żn├ę kombinova┼ą s programom Soul Fires.

Viac inform├íci├ş o programe Soul Fires n├íjdete na na┼íich str├ínkach v sekcii ÔÇťNa┼íe odpor├║─ŹanieÔÇŁ.

 

Related Entries
© Copyright - CORONA-GOLF - wewewe.sk Full Service Advertising Agency » Na str├ínke s├║ pou┼żit├ę obrazov├ę a textov├ę materi├íly jednotliv├Żch umelcov, arch├şv agent├║ry a obrazov├Ż materi├íl z YouTube. V┼íetky pr├íva agent├║ry a vlastn├şkov autorsk├Żch pr├ív s├║ vyhraden├ę.